Úvod reference

Vybrané reference

AUTOMYČKA Litomyšl    29.6.2020
Produkt: Bezkontaktní samoobslužné mytí s technologií Kärcher
Klient: BEZVA MYČKA s.r.o.
Lokalita: Litomyšl
Realizace: 2020

Samoobslužné bezkontaktní mytí s použitím technologie Kärcher. Automyčka zahrnuje tři krytá stání. Hlavní mycí program je postaven na bezkontaktním pěnovém mytí a na využití demineralizované vody, díky které nezůstávají po posledním oplachu na karoserii a sklech viditelné zaschlé kapičky. Ohřev vody plynovým kotlem s výkonem 70 kW. Mycí box je vybaven podlahovým topením a protizámrzem, které umožňují mytí i v zimě do -15°C. K dispozici je Měnička mincí. Nechybí zde dálkové sledování stavu a kamerový systém. Bezkonkurenční kvalita mytí a výhodná investice. Navštivte Automyčku v Litomyšli a vyzkoušejte si bezva mytí na vlastním voze!

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Image 15 -

Image 16 -

Image 17 -

Image 18 -

Produkt: Platební terminál, recyklace vody v Mycí lince Rooudnice
Klient: GROUP SAM s.r.o Roudnice nad Labem / Kärcher spol. s r.o.
Lokalita: Roudnice nad Labem
Realizace: 2020

Mycí linka Kärcher pro osobní a dodávkové vodila je doplněna Platebním terminálem firmy Chemie Star, který umožní úhradu zvoleného mycího programu hotově i platební kartou (bezkontaktně či zadáním PIN kódu). Terminál vydává daňový doklad – účtenku a čárový kód k zakoupenému mytí. Načtením čárového kódu při vstupu se otevřou vrata myčky a vozidlo vjede do myčky. V budoucnu lze systém využít a provozovat i na vybraný vozový park (firemní či stálé klienty) se snímáním a vyhodnocováním SPZ vozidel. Nahradilo by to přístupové zákaznické karty.
Co se týče technologie mytí, tak ta je doplněna recyklací vody a dezinfekčním okruhem. Pro ekonomiku provozu je požíváno zpětné využívání vody v recyklaci. Tato voda je čištěna a ošetřena proti zápachu, dávkováním látky, která ale zároveň vyprchá a neničí nadměrně samotné vnitřní zařízení. Nezapomíná se ani na výstupní čištění vody.
Pro nejlepší efekt mytí je poslední oplachová voda upravena změkčením a následně i demineralizací. Na laku vozidla tak nezůstávají žádné skvrny!

VIDEONÁVOD K POUŽITÍ PLATEBNÍHO TERMINÁLU:

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Automyčka Klatovy    03.07.2019
Produkt: Platební terminál pro úhradu mytí platební kartou v myčce Kärcher
Klient: MADRUZZO a.s. / Kärcher spol. s r.o.
Lokalita: Klatovy
Realizace: 2019

Platební terminál umožňuje platby kartou, vydávání účtenek, jeho součástí je i měnička mincí. Nechybí zde dálkové sledování stavu a kamerový systém.
Bezkontaktní samoobslužné mytí Kärcher zahrnuje tři krytá stání a jedno otevřené pro dodávky. Hlavní mycí program je postaven na bezkontaktním pěnovém mytí doplněné o možnost mytí kartáčem pro velmí silné zněčištění, dále využití demineralizované  vody, díky které nezůstávají po posledním oplachu na karoserii a sklech viditelné zaschlé kapičky. Ohřev vody plynovým kotlem s výkonem 75 kW. Mycí box je vybaven podlahovým topením a protizámrzem, které umožňují mytí i v zimě do -15°C.  Bezkonkurenční kvalita mytí a výhodná investice.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Návod k mytí a použití terminálu najdete v sekci Mycí box / Technické detaily
Krátkou ochutnávku mytí z Automyčky Klatovy najdete zde ve videu.
STILL ČR     12.11.2018
Produkt: Mobilní myčka vysokozdvižních vozíků
Klient: STILL ČR
Lokalita: Praha
Realizace: 2018

Unikátní realizace v ČR, které jsme se stali součástí. Ve spolupráci s klientem STILL ČR a dalšími partnery projektu jsme realizovali mobilní myčku pro vyskozdvižné voziky. Navrhli, dodali a realizovali jsme celou technologii mytí a recyklace vody včetně mobilní průmyslové ČOV do miniaturního prostoru nákladního návěsu. Byla to pro nás výzva, ke ketré jsme se postavili čelem a povedlo se! Mobilní myčka pro vysokozdvižné vozíky je v provozu uspěšná a navíc zvítězila v soutěži Československý projekt na podporu inovací v logistice - LOG IN v kategorii technologické a technické inovace roku 2018.

NC LINE a.s.    30.11.2017
Produkt: Myčka na vnitřní vysokotlaký výplach a oplach dílů
Klient: NC Line a.s.
Lokalita: Suchdol nad Odrou
Realizace: 2017

Pro technologii vysokotlakého výplachu a oplachu palivových nádrží byl použitý pro ohřev vody plynový agregát a hydraulický výsuv mycí hlavice v automatickém provozu. Vysokotlaké mytí probíhá v uzavřené kabině z nerezu a plastu, která brání rozstřiku vody při mytí. Návrh a výrobu uzavřené kabiny si zákazník realizoval sám.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Automyčka Beroun     15.9.2017
Produkt: Samoobslužný bezkontaktní mycí box, 3+1 stání
Klient: 3V reality s.r.o.
Lokalita: Beroun
Realizace: 2017

Bezkontaktní samoobslužná myčka zahrnuje tři krytá stání a jedno otevřené pro dodávky. Hlavní mycí program je postaven na práškové technologii a pro ohřev mycí vody byl využitý plyn. Součástí mycích programů je reverzní osmóza, která vytváří demineralizovanou vodu, díky které nezůstávají po posledním oplachu na karoserii a sklech viditelné zaschlé kapičky. Mycí box je vybaven podlahovým topením a protizámrzem, které umožňují mytí i v zimě do -15°C. Podsvícený displej s mycími programy, zobrazuje i ceny jednotlivých programů mytí. Na ovládacím panelu je možnost nastavit regulátorem tlaku vody i průtok vody v mycí pistoli. Platební terminál umožňuje platby kartou, akceptuje lokální karty a součástí je i měnička mincí. Nechybí zde dálkové sledování stavu a kamerový systém. Design automyčky Beroun a jednotlivé technické detaily byly sestaveny na míru dle přání zákazníka. Tato řada je koncipována jako luxusní.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Bezkontaktní myčka 24h     26.6.2017
Produkt: Samoobslužný mycí box, 3 stání
Klient: STK Třeboň s.r.o.
Lokalita: Třeboň
Realizace: 2017

Samoobslužná myčka zahrnuje tři stání s vysokotlakým bezkontaktním ručním mytím (bez použití mycího kartáče). Hlavní mycí program je postaven na práškové technologii a pro ohřev mycí vody byl využitý plyn. Součástí mycích programů je reverzní osmóza, která vytváří demineralizovanou vodu, díky které nezůstávají po posledním oplachu na karoserii a sklech viditelné zaschlé kapky vody. Mycí box je vybaven podlahovým topením a protizámrzem, které umožňují mytí i v zimě (do -15°C), měničkou mincí, možností využití lokálních karet, dálkovým sledováním stavu, kamerovým systémem. Design myčky a technické detaily byly sestaveny na míru dle přání zákazníka.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Produkt: Samoobslužný mycí box, 3 stání
Klient: Pro Dip Cars.cz
Lokalita: Tábor
Realizace: 2017

Bezkontaktní samoobslužná myčka zahrnuje tři stání s vysokotlakým ručním mytím. V této realizaci byla použita technologie KÄRCHER, která k odstranění nečistot z karoserie používá aktivní pěnu. Mycí box je vystrojen ohřevem mycí vody s využitím tepelného čerpadla, reverzní osmózu, podlahovým topením v každém mycím boxu, měničkou mincí, dálkovým sledováním stavu, kamerovým systémem. Design myčky a technické detaily byly sestaveny na míru dle přání zákazníka.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

ABB s.r.o.    31.8.2015
Produkt: Mycí a sušící linka s částečnou recyklací
Klient: ABB s.r.o.
Lokalita: Tuřanka 106A, 627 00 Brno
Realizace: 2015

Pro nutnost držet vysoký kvalitativní standard výrobků objednatele, bylo nutné do výroby zahrnout procesy čištění výrobků. Technologie mytí a sušení, má za úkol zbavit výrobky nečistot, prachu vzniklého broušením v předešlém kroku a místních vad odlitků, které lze odstranit tlakovým mytím. Technologie obsahuje vysokotlaké mytí, ohřev vody, sušení, částečnou recyklaci vody z mycího procesu.
Součástí dodávky je i mycí box, umístěn přímo v hale ABB, a tak námi navržená technologie vysokotlakého mytí a sušení je součástí výrobního procesu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Velvana, a.s.    17.2.2014
Produkt: Mycí linka pro vnitřní výplachy IBC kontejnerů, sudů a kanystrů
Klient: VELVANA, a.s.
Lokalita: Velvary 732, 273 24 Velvary
Realizace: 2013

Vysokotlaké mycí zařízení pracuje s recyklací vody, s ohřevem na parním vyvíječi, je vybaveno sledováním provozních stavů pro vydávání ECD dokumentů (certifikací mytí) včetně tlakové zkoušky IBC kontejnerů, součástí zařízení jsou nerezové pojezdové dráhy pro posun IBC kontejnerů a pojezdové dráhy pro vysokotlakou rotační mycí hlavu a ruční domývání VT pistolí.
Pro vnitřní vysokotlaký výplach menších nádob, sudů a kanystrů slouží na míru sestavený mycí stůl.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

TTV spedice spol. s r.o.    19.8.2012
Produkt: Kartáčová mycí linka pro nákladní automobily
Klient: TTV spedice spol. s r.o.
Lokalita: Kostelec nad Orlicí
Realizace: 2012

Kartáčová mycí linka pro nákladní automobily s výškou mytí 4,25m, postavena na venkovním prostoru (bez zastřešení) s protizámrzovým systémem s celoročním provozem včetně recyklace vody a čistírny odpadních vod

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Unipetrol Doprava, s.r.o.    12.06.2012
Produkt: Recyklace vody z autocisteren a výplach autosil
Klient: UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o.
Lokalita: Růžodol č.p.4, 436 70 Litvínov
Realizace: 2012

Kontejnerová stanice se zařízením k úspoře vody, vysokotlaké ruční mytí, vysokotlaké vnitřní mytí autosil.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Vložené investice se nám vracejí dříve než jsme vůbec očekávali. Karel Attak, vedoucí odboru pařící stanice,
UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o.
Unipetrol Doprava, s.r.o.    11.03.2011
Produkt: Sušení železničních cisteren a autocisteren
Klient: UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o.
Lokalita: Růžodol č.p. 4, 436 70 Litvínov
Realizace: 2010

Sušící jednotky 4 ks pro železniční cisterny s objemem 50 m3 a 2 ks pro silniční autocisterny, v prostorách s nebezpečím výbuchu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

DIAMO, státní podnik    17.02.2011
Produkt: Mycí linka těžké techniky
Klient: DIAMO, státní podnik
Lokalita: Máchová 201, 471 27 Stráž pod Ralskem
Realizace: 2010

Dodávka speciální mycí linky pro těžkou techniku jako jsou nakladače, dozery, dempry, pásová vozidla (i vojenská, např. obrněná vozidla či tanky), mytí s menším tlakem, ale velkým objemem vody, aby byly očištěny především podvozky a nápravy. Pro tento účel bylo dodáno i zařízení na průjezdné mytí vozidel při výjezdu ze stavenišť, s oklepáváváním či protáčením náprav kol. Voda je z velké části recyklována.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Na velkou špínu velkou silou. Karel Havlíček, mistr I - odkaliště, údržba a doprava
pražské služby, a.s.    03.09.2010
Produkt: Mytí komunálních vozidel, vnitřní výplach sběrných nádob
Klient: Pražské služby, a.s.
Lokalita: Pod Šancemi 444/1, 180 77 Praha 9
Realizace: 2009

Tlakové automatické předmývání komunálních vozidel a následné mytí v kartáčové mycí lince. Vnitřní výplachy sběrných nádob potravinářského odpadu (popelnic).

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Náročné čištění se pro nás stalo zábavou. Rudolf Benda, vedoucí provozu vozidel spalovny
pražské služby, a.s.    13.08.2009
Produkt: Výplach cisteren
Klient: Pražské služby, a.s.
Lokalita: Pod Šancemi 444/1, 180 77 Praha 9
Realizace: 2008

Dodávka byla provedena včetně projekčních a stavebně montážních prací až do fáze úspěšné certifikace ECD. Provoz patří k nejmodernějším provozům postavených v ČR ale i v Evropě. Pro potravinářské a chemické přepravy, včetně sušení a čištění odpadních vod. V současné době je firmou ChemieStar poskytována služba ve formě servisní smlouvy. Firma ChemieStar vlastní oprávnění pro zprovozňování vyhrazených plynových zařízení nad 50 kW, dle ČSN 070703, což v tomto případě bylo na místě, instalovaný výkon hořáků byl celkově přes 900 kW.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Získali jsme jednu z nejmodernější technologií ve střední Evropě. Jaroslav Bureš, vedoucí myčky cisteren
Scania Czech Republic s.r.o.    22.04.2006
Produkt: Ruční mytí s čistírnou
Klient: Scania Czech Republic s.r.o. - provozovna Modletice
Lokalita: Modletice 105, 251 01 Říčany
Realizace: 2005

Ruční tlakové mytí ve stacionárním provedení s ohřevem vody na zemní plyn (zařízení je o výkonu nad 50kW v kategorii "vyhrazené"), s čistírnou odpadních vod. Kompletní dodávka včetně podzemních nádrží, zabezpečení plynové kotelny, se servisní smlouvou.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Spolehlivé jako naše kamiony. Petr Terč, vedoucí servisu SCANIA - provozovna Modletice
Sladovny Soufflet ČR, a.s.    23.06.1998
Produkt: Vysokotlaké automatické mytí sladovny
Klient: Sladovny Soufflet ČR, a.s., Sladovna Nymburk
Lokalita: Pražská 2260, 288 02 Nymburk 
Realizace: 1997

Automatické tlakové mytí sladovnických klíčíren o rozměrech 7 x 52m, celkem 8 skříní, s výkonem čerpadel 100bar, 6000l/hod, a dále sanitáční rozvody vysokotlaké vody o celkové délce přes 300m.

Image 0 - Image 1 - Image 2 - Image 3 -
V tak náročných podmínkách obstojí je ti nejlepší. Ing. Josef Hejna, vedoucí provozu Sladovny Nymburk