Úvod kärcher centrum

Projektová příprava technologie

V projektové přípravě technologie jsme k dispozici při řešení technologických návrhů našim zákazníkům. V elektronické podobě máme k dispozici již některá řešení, která můžete přímo využít. V konkrétních projektech lze využít i služby, kdy nám poskytnete projekt stavební části a my vám technologickou část zakreslíme.

mobilní zařízení

V našem e-shopu nabízíme mobilní čistící techniku Kärcher pro profesionální použití ve firmě, ale i pro dům a zahradu. Sortiment si můžete také osobně prohlédnout, vyzkoušet nebo konzultovat s odborným personálem v našem KÄRCHER CENTRU CHEMIE STAR v Hradci Králové.

stacionární zařízení

Všude tam, kde je vhodné využití vysokotlaké vody, lze instalovat průmyslové rozvody. Mohou jimi být například prostory bazénů, potravinářských prostorů, sanitárních zařízení, stejně tak technologických zařízení, kde mobilní technika není vhodná či omezuje.

mycí linky

Sestavujeme mycí technologie pro mytí od malého vozidla až po 40 tun. Mycí linky čistí vozidla ekologicky a rentabilně a poskytují komfortní obsluhu. Portálové mycí linky, mycí boxy, linky pro nákladní automobily a speciální mycí linky stanovují měřítka ve vnitropodnikovém či komerčním používání.

výplach cisteren

Vnitřní mytí vlakových i silničních cisteren, autosil, IBC kontejnerů i atypických nádob probíhá za pomoci vysokotlakého rotujícího parsku uvnitř nádrže. Tyto dodávky jsou vymýšleny do všech detailů, šetřící vodu i vstupní energie. Jsou účinné, spolehlivé a rychlé v provozu.

Rychlé a ekologické čištění cisterenNaše realizace kompletní mycí linky a ČOV pro významného zákazníka Pražské služby, a.s. vynesla první místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR 2011 v kategorii Voda.