Úvod O firmě historie firmy

O nás

historie firmy
2018 Ani v tomto roce nechyběla výzva. Unikátní realizace v ČR, které jsme se stali součástí a dodali celou technologii mytí včetně recyklace vody a mobilní ČOV. Mobilní myčka pro vysokozdvižné vozíky získala vítězství v kategorii technologické a technické inovace roku 2018 – LOG IN.
2017 K otevření atrakvitní Automyčky Beroun jsme realizovali jednu ze zakázek, které nás baví. A tou byla myčka na vnitřní výplach a oplach dílů vysokotlakým proudem vody, jako součást výrobního procesu.
2016 Firma slaví 25. výročí založení. Je to odraz stability, dvacetipětileté tvrdé a poctivé práce, zkušeností a úspěchů.
A to vše i díky Vám, našim obchodním partnerům a zákazníkům. Děkujeme, že jste s námi!
2014 V roce 2014 firma zakoupila licenci na aplikaci SolidWorks, projektování pomocí 3D CAD systému. Program umožňuje objemové i plošné modelování, které nám značně zefektivnilo práci na projektech a hlavně zlepšilo komunikaci se zákazníkem.
2013 V roce 2013 firma otevřela první samoobslužnou bezkontaktní myčku v Královehradeckém kraji.
2011 V roce 2011 byla uzavřena smlouva se zastoupením Kärcher ČR, a tím se společnost CHEMIE STAR, spol. s r.o. stala jedním z prvních Kärcher Center v ČR.
2008 V roce 2008 obrat firmy překročil hranici 40 milionů korun. V současné době se o potřeby zákazníků stará tým 8 servisních techniků, 3 prodejci a další personál firmy.
2007 V roce 2007 se firma přestěhovala do nově postaveného objektu.
 
Firma dnes patří mezi lídry na trhu celé ČR. Specializace firmy je stále v oblasti komplexních dodávek technologií pro mytí a čištění, tedy ruční mytí osobních a nákladních vozidel, kartáčové mycí linky, linky pro vnitřní výplach cisteren a sil, technologie čištění a recyklace odpadních vod.
2005 První export do Ruské Federace. Vývoz průmyslové sedimentační čistírny pro lakovnu v Togliatti.
2003 První exportní úspěch do Polska. Vývoz průmyslové flotační čistírny pro armádu Polska.
2002 V roce 2002 byla vyrobena první čistírna odpadních vod sedimentačního typu AQUASTAR 1.0 S.
2001 První exportní úspěch do Rakouska. Vývoz průmyslové flotační čistírny pro armádu Rakouska.
1998 Od počátku se firma věnovala hlavně technologickým řešením a projektům, jako jsou myčky aut, průmyslové rozvody vysokotlaké vody, atd. Na základě požadavků zákazníků byla v roce 1998 vyrobena první flotační průmyslová čistírna odpadních vod AQUASTAR.
1995 V roce 1995 byla otevřena pobočka firmy v Jablonci nad Nisou a oblast působnosti firmy se rozšířila o severní Čechy.
1992 V roce 1992 byla podepsána smlouva se společnosti Kärcher o obchodním zastoupení pro oblast východních Čech. Firma CHEMIE STAR, spol. s r.o. se stala autorizovaným prodejcem. Tato spolupráce trvá do dnes.
 
Zpočátku se firma věnovala obchodní činnosti s různymi komoditami (odtud pochází i název společnosti) a současně průmyslovému čištění stroji firmy Kärcher.
1991 Firma CHEMIE STAR, spol. s r.o. byla založena 29. srpna 1991.